Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Týkající se koní >> 

Jak přepravit koně do Mexika

Při svého koně do Mexika , začít plánovat několik měsíců předtím, než budete cestovat . Váš kůň musí splňovat určité veterinární požadavky, potvrzené i místním veterinárním lékařem a vašeho státu , amerického ministerstva zemědělství , schválený veterinární lékař. Také je potřeba , aby zajistili, že vaše vlastní cestovní doklady jsou v pořádku . Do 60 dnů od cestování, kontaktujte USDA Veterinární služby Office na hraničním přechodu plánujete používat a získat co nejvíce přepravní požadavky up- to-date, který periodicky mění .
Příprava vašeho koně

V 60 dny cestování , informujte svého veterinárního lékaře musíte mít původ v USA veterinární osvědčení pro cestování do Mexika , včetně testu Coggins . Pokud váš kůň potřebuje očkování , musí být nejméně 15 dní před přepravou . Váš veterinární lékař musí rovněž potvrdit, že svého koně , pokud jsou bez některých infekčních onemocnění . Současně , pokud máte v plánu řídit svého koně do Mexika , pronájem celních brokerů, které je vyžadováno od mexické vlády . Váš veterinární lékař bude potřebovat informace z celních brokerů , aby byla na osvědčení o zdravotní nezávadnosti před odesláním do státu USDA schváleného veterinárního lékaře k certifikaci.
Zajištění Doprava

Pokud máte v plánu leteckou dopravu , naleznete na webových stránkách USDA pro aktualizovaný seznam letišť vybavena k manipulaci s koňskou dopravu. Budete muset zajistit dopravu z domova na letiště a z cílového letiště do cílové destinace v Mexiku. Pokud máte v plánu cestovat po zemi , podívejte se na webové stránky, USDA najít schválený hraniční přechod zařízení .
Prepping papírování

Potřebujete platný cestovní pas pro vstup do Mexika , Použít pro váš pas nejméně šest měsíců před cestou , pokud nemáte již vlastní jeden. Pokud se stěhujete do Mexika , zajistili, že vaše správné mexické vízum nebo jiné imigrační dokumenty jsou v pořádku . Pokud řídíte koně přes hranice , budete potřebovat originály svůj titul a registraci vozidla a přípojného vozidla , notářsky ověřené schvalovací dopis pro cesty do Mexika z lienholders a platné pojištění pro jízdu v Mexiku . V ceně není zahrnuto v tradičních amerických pojištění vozidla politiky , většina pojišťoven poskytuje dočasný jezdce na mexické cesty.
Plánování pro vstup

Pokud se budete řídit koně přes hranice , mexické veterinární lékař kontrolovat koně a přívěs na hraničním přechodu . Celní makléř si najal pomůže usnadnit tento proces . Není dovoleno provádět seno , krmivo, léky nebo doplňky stravy do Mexika , takže ujistěte se, plánovat dopředu a vědí, kde koupit tyto položky za svého koně po překročení hranice . Můžete vytáhnout připínáček, kartáče, deky a další grooming nebo jezdecké vybavení do Mexika . Jakmile je váš kůň a trailer prošly kontrolou a dokumenty jsou ověřeny , jste připraveni na cestu do Mexika . V den svého přechodu , začíná brzy ráno a nechatcelý den , aby si prostřednictvím procesu . Pokud je to možné , vyhněte se přechod na pátek.

Copyright © www.421948.com