Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Týkající se koní >> 

Jak mohu pastviny a pastviny

?

Dobrý , zdravý pastviny vytváří dobrý, zdravý dobytek. Jak uděláte pastviny a pastviny závisí na kvalitě půdy , množství zúčtování požadované a druhy hospodářských zvířat máte v plánu držet . Vaše místní krajské zemědělské agenta rozšíření může odpovědět na otázky týkající se nejlepších typů pastvin trávy pěstovat ve vaší oblasti pro hospodářská zvířata .
Velikost
Stanovení

I kdyžcelková velikost pastviny je závislá na vaší nemovitosti , vzít v úvahu druh hospodářských zvířat a jejich pastvy potřeby při určování jak velký pastvině vytvořit . Pokud máte v úmyslu pro koně nebo krávy závisí zcela na pastevní píce během jara, léta a na podzim , v plánu alespoň dva akry na zvíře . Můžete mít několik ovcí a koz na akr . Pokud máte v úmyslu doplnit s krmením sena , můžete vyvíjet poněkud menší pastvu.
Land Clearing

Vymazání kartáč z potenciálního pastviny je poměrně jednoduché . Rozhodování o tom, které stromy by měly zůstat , nebo jít vyžaduje určitou pozornost. Odstraňte všechny jedovaté stromy z výměry , stejně jako poškozené stromy. Eliminovat mladé stromky z webu ve prospěch zralé růstu. Vyjměte všechny pařezy . V případě, že pastviny obsahuje strmé svahy , nechte stromy tam protierozní ochrany . Velké stromy může poskytnout stín pro hospodářská zvířata , ale také můžete mít sluneční světlo , nechává velké holé plochy . Chránit stromy se rozhodnete zachovat oplocením je pryč , takže dobytek nemůže dostat do kufru , nebo tím, že balí kufry do drátěného pletiva . V opačném případě , je pravděpodobné, že váš dobytek bude žvýkat kůru nebo jinak poškozovat stromy .
Pastviny Setí

Jak osiva vaše pastviny , závisí na vaší oblasti a země a druh hospodářských zvířat určených k výměry . Vyjádřete svůj zkušební půdu odhalit jeho živin . Můžete si naplánovat vápnění a hnojení programu , pokud je to nutné . Společné pastviny trávy patří Timothy bluegrass , ovocný sad trávy a jílku vytrvalého . Zasaďte si pastviny na vhodnou roční dobu , zpravidla na začátku podzimu . Vaše pastva by měla být založena na jaře . Nenechte se váš dobytek ven na to, až tráva je mezi 8 až 10 palců vysoký. Pokud máte v plánu zvýšit kozy , zvážit výsadbu některé luštěniny, jako jsou vojtěška , ve svých oborech . Nicméně,vojtěška pole je příliš bohatý na pastvu koní .
Oplocení pastvin

Váš výběr pastviny oplocení závisí především na druhu zvířat a váš rozpočet. Oplocení vhodné pro dobytek, jako jsou ostnatým drátem , by neměly být používány pro koně . Výška plotu závisí také na druhu - oplocení pro ovce nemusí být tak vysoká jako u skotu a koní. Pro koně , tradiční rady nebo PVC oplocení vypadá dobře a obsahuje koňovití , ale tyto typy plotů jsou drahé. Jeden způsob, jak ušetřit na opotřebení je elektrifikovat plot spuštěním drátu - připojený kbateriový nebo solární nabíječka - po vnitřní . Zatímcomírný šok bude mít koně pryč, budete potřebovat silnější napětí obsahovat kozy a dobytek. Spolu s oplocením , plánovat nejlepší oblasti pro brány umístění.

Copyright © www.421948.com