Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Školení Koně >> 

Jak si udržet svého koně jíst trávu na Trails

Mnoho koní rádi vyrvat sousta trávy , zatímco stezka na koni , a v některých případech je tráva lákavé dost, aby sekůň zastaví úplně jíst , ignoruje podněty jezdce . Toto chování je nežádoucí stezka hoře , protožejezdec je ponechána bez řádné kontroly , a to ukazuje nedostatek respektu ze strany koně . Důsledná příprava může naučit koně, jíst , zatímco na trase je nepřijatelné , a může skoncovat s chováním . Věci, které budete potřebovat
kůň
Sedlo
uzda
Rider
cesta s trávou
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Rozhodněte se , že už je dost . Opakování a konzistence jsou klíčem školení chování mimo koně , takže pokud se rozhodnete, že si nepřejete, aby váš kůň jíst trávu na stezkách už , aby toto rozhodnutí a ukončit chování plně - nechat svého koně pasou občas v budoucnosti , například při odpočinku na trase mluví s přáteli , bude ho plést jen na to, co jste ho trénovat dělat .
2

sedlo a uzdu svého koně , montáž a vydejte se na cestu , která obvykle jezdit na .
3

jezdit na koni na trase s volnou otěží , jako byste normálně jezdit . Mějte oči na cestě vpřed , a jakmile se blížíte k trávníku , které víte, že váš kůň bude lákat , aby mu dostat se na něco .
4

Vytáhněte rychle s jedním udržet na uzdě , jakmile kůň začne jíst . Použijte ruku , která odpovídá se směrem , ve kterém chcete, aby váš kůň na cestu ( pokud chcete, aby váš kůň jít vpravo , vytáhněte se správným otěže . ) Zkontrolujtevytáhnout krátké ,myšlenka je jen zvednout hlavu svého koně tak, aby se bude pohybovat dopředu , takže se nemusíte držet úst poté, co zvedne hlavu .
5

Cluck nahlas , aby svého koně , aby mu signál k pohybu vpřed . Ujistěte se, že dáte obě otěže v tomto bodě povzbudit ho k pohybu .
6

Stiskněte obě nohy na stranách vašeho koně , kdyby nereagoval na obou otěží -pull a kdákat , aby ho jít kupředu . V závislosti na koně reagovat , můžejemný efekt je vše , co je potřeba , zatímco někteří koně mohou vyžadovat pevné kop . Jakmile se pohybuje vpřed , i nadále cestovat po stezce .
7

Opakujte výše uvedené kroky pokaždé, když váš kůň pokouší jíst trávu . Někteří koně mohou pochopit, téměř okamžitě , že jídlo je již tolerovat, ale jiní mohou vyžadovat, abylekci opakovat značně .

Copyright © www.421948.com