Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Školení Koně >> 

Jak trénovat koně, aby BuďPacer

Koně mají čtyři přirozené chody :chůze ,klus , cvalacval . Nicméně , někteří koně jsou schopni provést další chůzi s názvem" tempo . " ZatímcoKlus jediagonální chůze ,tempo jeboční chůze , s přední a zadní nohy každé straně pohybující se ve stejné době . Většina Pacers se používá pro klusácké dostihy . Nemůžete trénovat váš kůň budestimulátoru , pokud to nebyl chován pro něj . Pokud nemáte vlastní Pacer , školení je velmi jednoduché, protožechůze je přirozeně . Pokyny dovolená 1

si svého koně do tvaru . Než budete moci pracovat na rychlosti stimulační , kůň musí být pružná , ohebná a tvar . Výpad svého koně každý den, aby ji podmiňují . Při jízdě ji svazku , práce na ohýbání cvičení , aby se váš kůň agilnější a flexibilnější .
2

nechat koně tempo přirozeně . To by mělo mít žádnou speciální příkaz z vás jiného než narážka na podporu koně jít rychleji . Měli byste cvičit svého koně v postroji , spíše než na koni to , jaktempo jenepohodlné chůze pro jezdce .
3

Použijte kulhat na svého koně . Mnoho Harness Racing trenéři využít hobbles na svých koních . Tento přístroj , který je někdy známý jako " Indiana spodní prádlo " ( se odkazovat na stimulaci stav koní původu ) , jehumánní způsob, jak udržet koně v chůzi . Hobbles připojit s ramínky nad ocasem a za kohoutkem ( ramena ) a viset kolem nohou udržet koně v chůzi . Většina dostihových koní použití hobbles , ale neměli byste zavést koně hobbles , dokud nebudete mít základy dolů
4

Zvýšení rychlosti a svalový tonus . . To lze provést pouze prostřednictvím měsících výcviku a praxe . Ujistěte se, aby váš kůň dostatečně odpočinku mezi tréninky . Poraďte se s veterinářem nebo profesionálního trenéra o optimální stravy pro Pacer . Pokud máte v plánu závodit koně , budete muset dát nějaké cvičení každý den .

Copyright © www.421948.com