Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Školení Koně >> 

Jak zacházet s Hřebec

Hřebci jsou vážná věc . Jsou chovu stroje na světě zvířat. Existuje velmi zvířata na světě s více hormonů nebo libido než plemeník v nejlepších letech svého života . Manipulace s chovné hřebce může být nebezpečné , ale může to být také velmi uspokojující , jak vidíte výsledky své potomky . Tento článek vám dá několik důležitých rad, jak zvládnout hřebce . Věci, které budete potřebovat
Předchozí kůň zkušenosti klipart odbornou pomoc
rychlé reflexy
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Manipulace s hřebcem může být smrtelně vážně . První a nejdůležitější krok je mít předchozí zkušenosti, koně a to v hojné míře . Profesionální s hřebcem zkušeností musí být tam , které vám pomohou naučit se, jak pracovat se svou hřebce . Poté, co jste se naučili , jak se chová v různých situacích , můžete začít s ním pracovat na vlastní pěst .
2

Uvědomte si, žehřebec je vyplněn obrovským množstvím hormonů , které mu zaměřeného na jednom věc - plození . Všechny ostatní věci jsou sekundární , zejména pokud je období rozmnožování , a tam jsou vnímavé klisny kolem . Bez ohledu na to , jak dobřehřebec je vyškolen , nebo jak se zpracovává v normální situaci , je třeba vždy mít na paměti, že jetenká hranice mezi ním vás hlídat jako svého psovoda a on podlehl svým instinktům .
< br > 3

získává respekt hřebec je nanejvýš důležité . To neznamená, že byste vyzkoušet a porazit ho do podrobení . Zastavit hřebce způsobí, že ho nenávidí a bojí se vás , a tyto dva pocity můžete rychle vyvolat své smrtící agresi , kdyby se vydal na špatnou situaci . Tím, že firma , laskavý a konzistentní , budete učit hřebce , že jste pevně pod kontrolou , a přesto jste ochotni mu umožní některé svobody a odměnit své dobré chování .
4

zaměstnávají konzistence , který je pravděpodobnějedním z nejdůležitějších klíčem k manipulaci s hřebce . Dodržujte rutinu pro něj , tak že on neví, kdy se bude chovat , a když se očekává, že další povinnosti . Vždy mu umožní nosit stejné ohlávku , když plodí na klisnu , a jen se ho nosit , když se bude chovat . On brzy se dozvědí , že když to ohlávka se děje , se dostane do chovu , ale pokud tomu tak není, musí se jednat vhodným způsobem .
5

Vězte, že trest musí být duševní a vokální než fyzické . Už nikdy se nebudete přemoci hřebce . Jste bláhový sami, pokud si myslíte, že můžete . Ale pomocí hlasu , vaše řeč těla , a některé základní nástroje , jako je stud řetězce a nebo plodiny nebo jiné malé bičem , můžete ho potrestat způsobem , kterému rozumí stanoví své dominantní postavení , aniž by ho fyzicky napadat . Poslední věc, kterou chci, jedospělý chovný hřebec pocit , že chcete mít shodit bojovat s ním .

Copyright © www.421948.com