Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Školení Koně >> 

Jak se dostat na koně Slouží k provozu

Koně jsou boj nebo útěk zvířat , a aby se ujistil, že váš kůň je bezpečné jezdit a manipulovat kolem dopravy , to trvá nějaký speciální trénink . Tento článek vám dá několik kroků , jak dostat své koně slouží k provozu a jeho rozptýlení . Věci, které budete potřebovat
Předchozí kůň zkušenosti
pomocník s autem
Zobrazit další instrukce dovolená 1

První uvědomit, že koně mají dvě základní instinkty - letu nebo bojovat . Byly vyrobeny spustit , tak to je jejich první reakce, když hrozil . Pokud se jim nepodaří utéct , budou reagovat na agresi . Takže být vědomi těchto dvou pudů je váš první krok v přípravě koně zvykat na provoz . Kdyžkůň poprvé vidí a slyší motorové vozidlo nebo motocykl blíží k nim , budou chtít , aby šroub , takže buďte připraveni .
2

Začněte tím, žekůň zkoumat auto zblízka a osobní s vámi na zemi a na hlavu . Užpomocník dostat dovnitř a ven z auta , když váš kůň je hned vedle něj . Užnastartování vozu a zavyl , zatímcokůň je tam . Podporovat koně dotknout auto a dát velkou útěchu mu a chválit ho , když se uvolní . Můžete udělat totéž pro motocykl .
3

Jakmile jste zvyklí na koně , aby vozidla , když jste na nohou , je na čase opakovat lekci , když jste se montují . Buďte připraveni mít koně akt , jako by jste se začít znovu , protože teď jste na zádech , spíše než na zemi . Opakujte lekce , dokud můžete obrátit na vozidlo v době, kdy jsou spuštěny .
4

Pochopte, žeposlední krok před skutečnou silniční zkoušky je mít váš kůň řídit vozidlo na cestě , když jste na koni . Vyjádřete svůj kůň následovat docela blízko , a dokonce i zrychlit do klusu , jak zrychlujevůz nahoru. Brzy , váš kůň bude zvyknout na hluk a pohyb . Když je spokojen s tím mávozidlo udělat pár kruhů kolem něj , zatímco on je chůze . Jakmile se váš kůň pohybuje na a věnuje pozornost na sebe a ne na rušivého auto nebo motocykl , jste opravdu připraveno k jízdě .
5

Vydejte se na cestu . Pokud jste postupovali podle výše uvedených kroků , a ne se snažil dostat před sebe , budete mít krásný jízdu s velmi málo bát . Velké vozy jsouvýjimky , ale je-li váš kůň správně citliví na pohybujících se vozidel bude ivelký kamion dělat jen ho couvnout , ne šroub . Ujistěte se, a abykůň se podívat na protijedoucí vozidla , že nemusí být zvyklí, aby mohl vidět jasně blíží , ale to mu čelit přímo k němu , jako by mohl dělat , aby si myslel , že se chystá dostat hit .

Copyright © www.421948.com