Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Školení Koně >> 

Jak uklidnit koně snadno a rychle

Koně jsou krásná zvířata však , i když trénoval být krotký , které se mohou stát rozrušený . To může vytvářet nebezpečné situace pro jezdce nebo někdo kolem koně . Vzhledem k tomu , že je důležité , aby uklidnit koně se rychle . Pokyny
1

identifikovat známky toho, žekůň se stává zdůraznil . To může zahrnovat neklid , dělat větší hluk , než je obvyklé , nebo kopat kopyty . Odstraňte stresor , pokud víte, co to je , a může tak učinit .
2

Zůstaňte v klidu , nebokůň vyzvednout na vaší energie . Dělejte vše klidně a rozvážně a nechat sedlo , aniž by dělat spoustu hluku .
3

Použijte své ruce pevně bez škubání na otěži a vést hlavu koně tak, že je to rovný a hlava se naklání dolů . Kůň spojuje hlavu s začíná lehnout a spát , což usnadňuje se uklidnit rychle .
4

Pokračovat k uklidnění koně, na každém kroku na cestě , zejména co se začínáhladina stresu snížit pomocí hlasu a poklepal mu na krk . Pokaždé, když váš kůň dělá uvolnit otěže , co chcete, a vyvíjet tlak opět bez tahání , když není .
5

Uchovávejte práci s koněm , aby si hlavu dolů pod kolena. Nechtekůň lehnout , pokud se rozhodne , a že ji rychleji uklidní .

Copyright © www.421948.com