Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Školení Koně >> 

Jak Saddle trénovat koně

Jízda na školení má za sebou dlouhou cestu od dob, kdy " lámání " koně bylonormou . Jemné , efektivní metody nechatkoně citově neporušený ajezdec fyzicky neporušený . Pokud sedlo trénovatmladý nebo zelený kůň může býtnesmírně obohacující výzva, ale není pro začínající koně osobě . Pokud jste nikdy neudělali výcvik koní , je vysoce doporučeno, aby si najmout profesionálního trenéra , který může pracovat s vámi a poradí prostřednictvím procesu . Školení půjde hladce , vy a váš kůň naučí rychleji , a dozor zajistí bezpečnost . Existuje také několik vynikající kůň školení knihy a výcvik koní DVD písemné odbornými lektory na téma spuštění zelený koně . V níže uvedených kroků , jsem poskytnout základní přehled o procesu sedlo školení . Nicméně ,profesionální bude mít své vlastní podrobné metody výcvik koní , a co je ještě důležitější , se přizpůsobí individuálním potřebám koně . Věci, které budete potřebovat
ohlávku nebo lungeing Jezdecké potřeby
dvě výpadu lana nebo jeden výpad linku a dva jízdní linky
výpad bič
jízdy bič
uzda
sedlová podložka
sedla ( angličtina nebo západní )
krátkou délku lana pro zajištění třmeny
robustní montážní blok
oploceném arény s dobrou úroveň ( nejlépe uvnitř )
kůň vzdělávací DVD
kůň školení knihy
< br > Zobrazit další instrukce dovolená 1

najmout profesionálního trenéra , který vám pomůže , pokud jste nikdy předtím udělal výcvik koní .
2

než začnete sedla školení , by jižkůň vědět, jak se vede dobře , jak vycouvat z vás , vzdálit se od tlaku , znát podněty pro různé brány , jako je chůze , klusu , cvalu a , a provádět je vyváženým způsobem na lungeline v ohlávce nebo Jezdecké potřeby . Měl by také pomalu učil přijmout trochu a nosit uzdu .
3

Najít oplocený arény s dobrou úroveň a jak málo rozptýlení jak je to možné , v interiéru je často nejlepší . Přineste buď koně trenéra jste našli , nebo přítele, se spoustou koní zkušenosti . Po skákání koně , jí nenuceně přiblížit se sedlovou podložku , zatímco váš asistent drží lungeline . Buďte vnímaví k tomu, žekůň může být strach nebo strašidlo , ale nejednají příliš varovný . Snažte se předat poselství, žesedlo podložka jena denním pořádku a není to nebezpečné . Nechtekůň cítit sedla podložku a poté jej vetřete na rameno a zpět ji nechal zvyknout , jak to cítí . Jakmile je kůň klidný , když ji třít se sedlovou podložku a jemně usadit ho na záda , kde bysedlo jít , udržet kontrolu nad ním , v případě, že koně strašidel . Jediná věc, děsivější do mladého , strašidelné koně , než se sedlovou podložku jelétání sedlo pad ! Pokudkůň strašidlo , budete mít navíc délku výpadu souladu s ním pracovat. Chvalte ji , zatímco ona má na podložku na záda , takže ví, že je to dobrá věc . Opakujte tyto relace , dokudkůň je spolehlivě v klidu . Pak pomalu začít tlačit své komfortní zóny tím, že se sedlovou podložku , zatímco kolem vás ženicha a otěru , kohout , a mávat jí to všechno se tak, že se stane zvyklí na obrazy, zvuky a pocity .
4

Zaveďte koně na anglické sedlo nebo západní sedloStejným způsobem jste se sedlovou podložku . Zatímcosedlo je méně barvitý než sedlové podložce , má třmeny , které se pohybují a je těžší , takže si udělejte čas , kdy uvedení na koně zpět poprvé na vrcholu sedlové podložky . Roll up , kravatu , nebo drží třmeny tak, aby nenarazila na koni do boku . Jakmile ona je mnohem pohodlnější , můžete si dát je dolů , aby mohla zvyknout na pocit . Pak představit obvod , volněPrvních pár sezení , pomalu jej upravuje na normální těsnost .
5

Jakmilekůň je spokojen s na sobě sedlo podložky a sedlo , vést koně kolem všude s sebou na tak, aby mohla zvyknout na způsob, jakým se pohybuje . Jízda na trénink vyžaduje trpělivost , a tak se snaží vzít si na čas a jít pomalu . eNext , začnou se jí skočit s ním dál. Třmeny musí být zajištěna tak, že nemají klapky . Výpad koně na sobě uzdu . Závit na výpad řádku pomocí bitu na vnitřní straně přes hlavu koně na horní straně ohlávka za ušima a pod ji na druhé bitové kruhu . To vám dává spoustu kontrolu a zabraňuje kousek od posuvných přes koně úst . Z bezpečnostních důvodů , a to buď musí být odstraněny nebo zkroucené a držel stranou od throatlatch z uzdy otěže . Aťkůň zvykne na vyvážení hmotnosti sedla v kroku, klusu , cvalu a . Chvála a podporovat ji, když je klidný a koncentrovaný . Pokud jste normálně jezdit anglicky , pomocí western sedlo na výpadu řádkuněkolikrát může být dobré pro získáníkůň používá k provádění weight.For více tipů a fotky na lungeing viz https://www.horseland.com.au/ponypaddock /lunging_tips.htm
6

Jakmile ona je pohodlné a vyvážené na sobě anglický sedlový nebo západní sedlo a uzdu na výpadu řádku , měli byste začít pozemní jízdu . Při práci s trenérem na mladého koně poprvé , jsem našel jízdy úžasné a neocenitelné . Kůň se učí otočit a vrátit v reakci na uzdě , takže když ji namontovat poprvé , moc je nového . A co je nejdůležitější , bude to znát otěže tágo pro "Páni " ! V přízemí řízení , jsou použity dva lungelines nebo dlouhých lovných šňůr . Ty jsou vedeny prostřednictvím zabezpečených třmenů na sedlo nebo smyčky na lungeing postroje a pak připojeny na každou stranu od bitu uzdy . Jedna z linií probíhá zevnitř bit kruhu na jedné z vašich rukou . Druhá vede od vnějšího bit kruhu kolem zádě koně nebo na zádech do druhé ruky . Pokud jste nikdy zem řízený , obraťte se na výcvik koní knihu nebo jízda na školení DVD . Existuje mnoho dobře napsané ty tam na lungeing a pozemní řízení . " Making není Breaking " Cherry Hill jeskvělý kůň, školení knihy , pokud hledáte pro jednoduchost při práci s mladým koněm . Práce koně s trenérem , a to zejména v prvních pár sezení . Pozemní jízda trvá nějakou koordinaci a zvyknout, plus, máte co do činění s linkami , které by se mohly vy nebo váš kůň zamotaný . Pozemní řídit svého koně v uzavřeném , rozptýlení bez nastavení při první ( oplocená , s dobrou úroveň , a pokud možno uvnitř) . Budete učit koně pohybovat vpřed pomocí řidičského bič a váš hlas . Udržujte přilnutí vyrovnaný , jako by jste byli na koni . Použijte tlak /zkrácení levé a pravé otěže učit odbočování doleva a doprava a trvalý tlak na obou učit zálohování ( po alespoň pár sezení ) . Můžete pracovat na osmičky , zemních tyčí , a dokonce i tkát kolem kuželů na procházku a pomalým klusem . To bude stavět pracovní pouto mezi vámi a koněm , přičemž se vám i důvěru , které potřebujete pro tuto Poprvé v sedle .
7

Nyní přichází čas pro zálohování . Vyjádřete svůj asistent držet koně na lungeline v uzdu vedle montážního bloku . Už ho nebo ji mluvit na koni , když stojíte na montážní blok . U některých koní , to rýsuje postava je nesnesitelně děsivé , pro ostatní , je to nic velkého . Vezměte si , jak dlouho je potřeba , aby se jí používá k vám tam stojí ( může býtněkolik relací ), a pak se do hmotnosti opírající se o /přes sedlo . Když je v klidu a ochotný , pomalu přibývá. Zůstaň nízko a stanoveny v sedle velmi opatrně, aby nedošlo k ji vyděsit .
8

Někteří lidé dávají přednost koně na lungeline pod kontrolou trenéra pro první jízdu , jiní začnou spoléhat na otěže hned . Jak jste učili svého koně na zem disku , budeprvní jízda bude mnohem snazší , když bude již vědět, jak reagovat na otěže . To je důvod, proč pozemní výcvik může být tak užitečné pro výcvik koní . Pamatujte si , že má přijít na to, jak se pohybovat se všemi této nové váhy na ni , a tak udržet otěže velmi uvolněné a vaše svaly velmi uvolněně . Jemně vytlačte do chůze a jít s proudem . Nechte jí najít její rovnováhu a rytmus . Když se žádá o levý a pravý , být jemný ale odlišný ( spíše než zadní držet otěže out) , když nebude vědět, jemné signály ještě . Když se oba cítit sebejistě a vyvážené na procházku , zkuste lehce mačkání nebo narážet ji do klusu ( ne kopat ! ) . Buďte připraveni na ni jet rychle , a to ji zadržet . Nechce pochopit smíšené signály zastavení a jít . Chceš ji naučit se pohybovat vpřed , a protože ona je zelená a nevyvážený , může se pohybovat rychleji a s hlavou větší kompenzovat . Odtud můžete cvičit zastavení , spuštění a otáčení . Bude to trvat několik týdnů - měsíců prokoně , aby se stal vyvážený do bodu, kde si můžete představit cvalu tágo .
9

Moje popisy jsou určeny seznámit vás s procesem sedla výcviku , a Doufám, že jsou užitečné . Jízda na školení knihy věnuje celé kapitoly do několika prvních jízdách se spoustou detailů a bezproblémové fotografování . Najmout zkušeného trenéra, které vám mohou pomoci ( vím z vlastní zkušenosti , jak moc on nebo ona vám pomůže ) a pak si vytvoří nádherný jezdecký společníka ! Pro více tipů koní , viz výše prostředků .

Copyright © www.421948.com