Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Koně >> Školení Koně >> 

Jak spouštět dolů Přechody na koni

Sestupné přechody jsou používány , aby koně z rychlé chůze na pomalejší chůzi , jako je přechod z cvalu do klusu nebo z klusu do chůze . Cílem je, aby přechod směrem dolů jako plynulý a hladký jak je to možné , při zachování vpřed impulsy pohybu , stejně jako koně rytmus . Věci, které budete potřebovat
Uzdečka
Sedlo
Zobrazit další instrukce
dolů přechody z klusu do kroku
1

Vytvořit dopředu , rytmický klus , buď vysílání nebo vsedě . Chceškoně , aby se na chvíli , získávání energie ze zadní konec a tak uvolněně , jak je to možné .
2

signál , že se chystáte provést změnu tím, že jemné půl zastavit . To říká koně, který se chystáte provést změnu v rychlosti , takže přechody dolů nebude nedbalý nebo náhlé . To také zajišťuje, že nebudete muset budit přehnaný tágo s otěžemi .
3

Posaďte se hluboko v sedle s paty dolů a vaše telata přiléhaly strany koně . Sestupné přechody jsou mnohem jemnější , když jekůň zaměřena na pohyb vpřed , i když je o zpomalit .
4

Aplikujte na tágo , který používáte pro přechody směrem dolů . To by mohlo zahrnovat tahání zpět mírně otěže nebo vyslovením slova -cue nezáleží . Nicméně , nechcete náhlý přechod , takže se nemusíte škubnout za otěže .
5

Odměna koně povolením otěží , když jsou přechody dolů úspěšně dokončena . Nicméně , ujistěte se, že budete udržovat tlak se svými telata inspirovat energickou procházku . Někdy je nejlepší alternativní tlaku s vašimi telat udržet chůze kupředu .
Sestupné přechody z Canter ( nebo Lope ), aby Klus
6

Zeptejte se svého koně pro hladký , Shromážděný cval nebo klusat na železnici . Pro plynulé přechody dolů ze cvalu , nechcete moc rychlost , ale chcete zachovat energii ze zadní konce .
7

Dejte půl zastavit , když jste připraveni spustitdolů přechod . Možná budete chtít , aby sepůl zastavení výraznější z této vyšší rychlosti , nebo můžete poskytnout dvě poloviny - zastaví zdůraznit to, co jste chtěl zeptat . Nebo se můžete rozhodnout, na konkrétní povel , který používáte speciálně pro přechod dolů z cvalu .
8

Cue koně do klusu zvýšením tlaku na otěže a uvolnění tlaku se svými telat . Udržujte kontakt se svým sedadlem , a zavřete kolena mírně .
9

Začátek vysílání jakmile přechody dolů jsou kompletní . Případně můžete posedět klus při zachování konzistentní tele tlak na koni . Mějte však na paměti , že přechody směrem dolů je snazší , pokud jste po na první , a pak pracovat na sezení klusu poté, co jste zvládli tuto dovednost .
10

Zobrazit koně , že správně reagoval tím, že udržuje světlo kontakt s otěžemi a otevření kolena , aby při jízdě vpřed.

Copyright © www.421948.com