Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> akvária >> 

Použití sladkovodní amphipods v Akvária

Hlavně v noci , mohou malé skrček -jako korýši vyplývají z jejich pod - štěrk domů prozkoumat akvarijní nádrže . Asi 90 druhů těchto tenkých , často průhledné , amphipods se nacházejí v Severní Americe sám , mnoho chybí plášť , který je společný pro jiné korýše . Mnohé z nich lze snadno dařit v soli nebo sladkovodní nádrži , ať už je tam dát , nebo se vylíhla na vlastní pěst z vajec přinesli z obchodu ryb . Jídlo

Aquarists často skladem své nádrže s malým počtem obyvatel amphipods , aby jejich ryby pravidelný , soběstačného zdroj živé potravy . V divoké prostředí , vodní hmyz , jako amphipods žijí ve vodě a v písku nebo štěrku jako rychlé , zdravé svačiny pro absolvování ryby . Můžete dát své akvarijní ryby stejného druhu výživy a instinktivní cvičení . Jen ujistěte se, že ty, které kupujete , jsou určeny žít v typu tanku si udržet , sladké nebo slané vody .
Vyčištění odpadu

amphipods jíst některé věci, které se snaží odstranit během pravidelné čištění . Spolu s některými z dusičnanu naložené odpadem z vašeho ryb , amphipods také jíst fytoplankton a řasy , které nejen Březen sklenici a znečistit vaše vodu , ale také prosakovat dolů do svého akvária štěrku . Amphipods by neměla nahrazovat odpovídající filtrační systém a pravidelné úklidy , ale oni by vám mohly pomoci vyčistit mezi čištěním .
Habitat Zábava

Živé jídlo je nejen výživné pro vaše ryby , to dává vaše domácí mazlíčky plátek , co bych setkat ve volné přírodě . Většina amphipods , aby jejich cestu do domácí nádrže přes společné využívání toho, co je známo jako " živé písku ", které mořské akvaristy . Tento písek obsahuje také některé z bakteriálních organismů, které se tvoří ryb v přirozeném prostředí. To je důležité zejména pro ty, kteří dodržují korálů ve svých nádržích . Amphipods je méně pravděpodobné, že právě na jaře v sladkovodních nádržích , ale to je možné . Buď typ je k dispozici pro nákup on-line .
Zajímavosti

Stejně jako přírodní vodní rostliny , kameny a korály můžete přidat zdravé výhody a estetický zájem akvária , tak může amphipods . Přidání nové druhy ryb nebo útes může dostat být drahé , zejména pro mořské akvária . Přidání řadu amphipods se buď na životní prostředí , je levné , ve srovnání . Jakmilelehký tank jede v noci , měli byste být schopni se dívat jen s místnosti je světlo , jak vaše Amphipod armáda pochoduje na jídlo .

Copyright © www.421948.com