Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> akvária >> 

Jak nahradit 4 žárovky Zářivky čočky

Všechny dobré akvárium svítidla mají průhlednou čočku mezi akvarijní vody a žárovek , z dobrého důvodu . Tento jednoduchý kus plastu chrání světla z náhodných kapek vody, která by jinak zasáhnout světla , což by mohlo způsobit elektrické zkraty , požár nebo explozi žárovky od studené vody bít horkého skla . V průběhu doby se tyto kapičky usazeniny na tento objektiv , se snižuje světelný výkon dosahující nádrže a inhibici růstu korálů a rostlin . Výměna objektivu jedobrý způsob, jak udržovat optimální úroveň osvětlení , a tvořit nový objektiv je poměrně jednoduchý . Věci, které budete potřebovat
Šroubovák
Měřicí páska
pila klipart Plastová pilový
tenké plexisklo list
Zobrazit další instrukce
1

Odstranit aktuální světla objektiv od svítidla . Chcete-li bezpečně dosažení tohoto cíle , odpojte a odpojte svítidlo a položte jej na stabilní povrch . Některé jednotky mají šrouby, které udržují čočku na svém místě , zatímco ostatní jednotky stačí mít nasazen v drážkách.
2

Změřte rozměry stávajícího objektivu . Patří nejen délku a šířku , ale také tloušťku . Tato poslední měření pomůže , aby se ujistil , ževýměna čočky správně zapadá do svítidla .
3

Kupte si jasnou plexisklo list z místního hardware nebo domácí kutily obchodě . Ujistěte se, žedélka a šířka listu jsou přinejmenším stejně velké jako rozměry starého objektivu . Nákup větší list , než je nutné , může umožnit více čoček být vytvořen pro budoucí použití . Také se ujistěte,plexisklo list není silnější než původní čočky . Tenčí plech je přijatelný , protože to umožní více světla projít . Naopak ,silnější list plexiskla se nemusí vejít do svítidla a sníží světelný výkon .
4

Mark rozměry staré čočky na nové plexi listu. Pero jezpůsob nejjednodušší označení , i když odložila hnědé maskovací pásku nastínit nový objektiv může vizualizaci při řezání jednodušší .
5

Vyjmout plexisklo pilou a pilový kotouč určený k řezání plastu . Mnoho typů pil , jako jsou přímočaré , pásové pily , spirálové pily a stolní okružní pily mohou řezat plexisklo úspěšně . Práce na pevný povrch , jako je pracovní stůl , bezpečnosti a kontroly . Ujistěte se, dejte rychlost pily cívka až před pokusem snížit plexisklo . Uložit veškerý nepoužitý plexisklo pro budoucí použití .
6

Nainstalujte nový objektiv ve svítidla a opět namontujte svítidlo nad akvárium .

Copyright © www.421948.com