Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> akvária >> 

Mohu dát skořápek v sladkovodní nádrži vápníku ?

chovaných ve sladkovodních akváriu , skořápky zvířata, jako jsou šneci , želvy, Crawdads a krevety potřebují kalcium , aby zajistily jejich skořápky zůstat zdravý . Tenký , rozdělení nebo popraskané skořápky jsou stopy, které váš hard- skořápky pet trpí nedostatkem vápníku. Zatímco komerční doplňky vápníku jsou k dispozici ve vašem místním zverimexu , jedno řešení vápníku strasti vašeho tvor je tak blízko, jak vaší chladničce .
Crack vajíčka

Není nic špatného na uvedení svěží, čisté vaječné skořápky ve vašem akvárium . Opláchněte je dobře a nechte je uschnout na vzduchu za den nebo dva - nebo nastavte troubu na 250 stupňů , vypněte jej a dát vaječné skořápky na cookie list uvnitř teplé troubě . Nechte je vychladnout úplně před přidáním do akvária . Velké, neporušené kusy skořápky jsou snadno odstranit při čištění nádrže , a některé ryby vychutnat okusování na skořápky . Vejce se postupně rozpouští do vody v průběhu několika týdnů , v závislosti na úrovni kyselosti vašeho tanku .
Servírují skořápek

Chcete-li zvýšit hladinu vápníku v nádrži rychleji , rozdrtit skořápky s hmoždíři a posypat prášek do vody . Menší částice se rozpustí rychleji - ale musíte zvážit, zda najdete bílý prášek, který se usazuje na štěrku neatraktivní . Případně umístit jemné síťoviny sáček prášku nebo rozbitých skořápek vajec ve filtrační nádrži zvýšit hladinu vápníku vašeho tanku . Nepřidávejte malé kousky rozbité skořápky přímo do nádrže : Šneci a ryby se mohou poranit o ostré hrany , a úlomky může být obtížné odstranit , pokud hladina vápníku vyšší než ideální
. ZvažteAlternativy

Některé skořápky bytosti - raci , například - potřebují zvláštní vápníku před línání . Zvýšení vápníku v skořápky mazlíčka stravy přidáním vápníku bohaté zeleniny jako je kapusta a jiné tmavě zelené listové zelenině . Posypeme vlhkou listy s práškovým skořápky a zajistěte je v nádrži s hlávkovým salátem klipu. Jiné způsoby, jak zvýšit vápníku v nádrži přidáváte sépiová kost nebo kousky korálů , nebo použitím doplňku tekutý vápník .
Testování vody

vápníku ve více než 500 dílů na milionů způsobí tanku pH , aby se stal kyselé , což jiné zdravotní problémy pro vaši oloupaná domácího mazlíčka. Nepřidávejte vaječné skořápky do akvária až do hladiny vápníku youconfirm vaší vody. Testovací Calcium soupravy umožňují sledovat hladiny vápníku ve vaší nádrži pravidelně , například jednou týdně , pro udržení ideální úroveň udržet vašeho domácího mazlíčka shell zdravé.

Copyright © www.421948.com