Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> akvária >> 

Jak převést staré tv na Fish Tank

Umění upcycling je věc brát něco vázaný na skládky a převést ji do něčeho užitečného , a v některých případech , úžasné. Konzole televizory Staré byly zdobení curbside roky, dávno předtím, než začals plochou obrazovkou vztek . Tyto monstra sotva se zdá užitečné , ale s trochou vynalézavosti ,rychlý výlet do vaší domácí kutily obchodě a některé základní nástroje , můžete převést starou televizi do akvária .
Věci, které budete potřebovat
stará konzole televizi < br > Šroubovák
Čistící hadřík
Pracovní rukavice Spojené drátové řezačky
Aquarium
Akvarijní pozadí
Zářivkové svítidlo
Glue
měřicí páska
šavlová pila < br > Brusný papír - zrnitost 80
tři závěsy a doprovodných hardware
elektrický šroubovák

Návod
1

Sejměte zadní straně konzoly a odložte stranou . V závislosti na jaký typ šroubů upevnitodnímatelný zpět do konzole , budete potřebovat plochý nebo křížový šroubovák
2

Odstraňte & quot; . Kuráž & quot ; z televizoru. Nosit pracovní rukavice pro tento krok , protože některé položky uvnitř televizoru může být ostré. Odpojte napájecí kabel nejprve řezání s nůžky na drát . Vyjměte trubku odšroubováním ji od přední části konzoly . Udělej to opatrně , protožetrubka může explodovat, pokud je to narazil a spadl .
3

Vyčistěte vnitřek konzole pomocí vašeho čisticí hadřík . Roky prachu a nečistot lze vybudovat uvnitř uzavřené konzole.
4

Opatření pro vaše akvárium . Většina konzole televize bude mít standardní 20 galonů akvárium .
5

Odstraňte horní konzoly pomocí šavlová pila . Opatrně řez kolem horní části konzoly , jak to provést . Položte konzole na bok pro každý řez , a pak jej , takže boční jste řezání je vždy na vrcholu . Vaše konzola s vnitřnosti odstraněny bude dostatek světla , aby ležel na boku , a dělá to , aby tento krok mnohem jednodušší.
6

Písek kolem okrajů otevřené horní části konzoly odstranit jakýkoli ostré hrany . Také písek otvor v přední části konzoly , kde jste odstranili trubku .
7

Zjistěte, zdakonzole bude mít akvárium . V případě, že spodní konzole je slabý nebo zhoršila , budete muset podepřít to až držet akvárium. Můžete to udělat na základě měření , řezání a připojení těžký kus dřeva na spodní straně konzole , a připojí podpůrnou dřevo pod , mezi dolní části konzole a podlahou.
8

Přidat závěsy na víku konzoly pomocí doprovodné hardware a napájecí šroubovák . Umístěte jeden závěs ve středu a jeden na každém konci .
9

Změřte spodní víko konzoly zjistit , jakou velikost zářivkové svítidlo budete potřebovat . Můžete si koupit tyto přípravky v každém obchodě pro kutily .
10

Přidat zářivkové svítidlo na horní části akvária. Akvarijní víčka často obsahují fluorescenční svítidla , ale nebudete používat víko akvária , takže budete muset připojit svítidlo na spodní straně víka konzoly .
11 < ​​p > Použití šavlová pila , odstranit čtverec ze zadní části konzoly v dolním rohu , který bude skrytý pomocí přední části konzoly , která původně držený knoflíky . Budete muset být schopni posunout prodlužovací kabel do konzole , do kteréhosvítidlo a akvárium filtr bude zapojena .
12

Použít akvarijní pozadí k zadní straně konzoly , takže náměstí otevřena pro elektrické lišty . Dodržujte pozadí s lepidlem . Pro zajímavá finta , využívají pozadí z vašeho oblíbeného televizního pořadu .
13

Nasaďte na zadní straně konzole pomocí stejných šroubů , které jste odstranili v kroku 1.
14

Zvedněte víko vyplněného konzole a vložte akvárium.

Copyright © www.421948.com