Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> krmení ryb >> 

Jak si vyrobit Sea Monkey Jídlo

Moře Opice jsou typem skrčka solného roztoku , které produkují vajíčka, která přežívají po dlouhou dobu z vody . Byly populární začátečníci domácích zvířat po mnoho let . Sea opice jídlo se prodává prostřednictvím libovolného prodejce, který prodává opice , ale může prodražit , a není k dispozici , pokud se dostanete ven a okamžitě potřebovat. Aby vaše vlastní, je levné a snadno s několika zdrojů.
Co budete potřebovat
vařeným vejcem
Dry dítě obilovin
Liquid Fritujte
vločka krmivo pro ryby
Cookie list
Váleček
Návod
1

Vytáhněte bílou na vařené vejce a vyhoďte . Umístěte žloutek do mísy a přidejte jednu polévkovou lžíci kojenecké obilovin. Použijte vidličku kombinovat , dokud směs se podobá hladké , hustou pastu .
2

Přidat tři až čtyři kapky tekutého smažit jídlo a špetku vločkové krmivo . Smíchejte , rozbití vloček během míchání .
3

Forma těsto v malých sušenek , což je co nejtenčí . Umístěte sušenky na plechu na pečení s malým prostorem mezi každou z nich. Cook na 200 stupňů , dokud nejsou zcela nezaschne.
4

Vyjměte pekáč z trouby , a odložte je stranou zcela vychladnout . Rozdrtit s váleček , takžeprášek co nejjemnější , aby bylo snazší pro mořské opice jíst . Skladujte prášek v kontejneru, který není vidět -through a vzduchotěsné .

Copyright © www.421948.com