Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> ryby zdraví >> 

Vitamin Degradace Fish Food

Komerční krmivo pro ryby se obvykle skládá z stravitelných vitaminů a minerálních látek . Při určité teplotě a vlhkosti , jsou tyto sloučeniny jsou náchylné k degradaci a rozkladu . Proto je třeba dbát na to, udržet nutriční integritu potravin vašich ryb je .
Vlhkosti

Vitamíny a minerály, které jsou nezbytné pro zdraví ryb , jako jsou vitaminy A , C , D , E , K , jsou většinou rozpustné v tucích . Nicméně , vločkové krmivo pro ryby je obvykle navržen tak, aby se rozpustí ve vodě v průběhu času . Vyhněte se překrmování ryby , jako rozpadající se jídlo bude znečišťovat životní prostředí . A co je nejdůležitější , aby se vaše ryby zásobování potravinami těsně uzavřené na chladném a suchém místě , takže to není absorbovat přebytečnou vlhkost z jeho okolí klimatu a stát nutričně degradován .
Teplota

Krmivo pro ryby , který je přehřátý je v nebezpečí , že ztratí svou výživnou hodnotu. Thiamin , riboflavin a vitamin C jsou zvláště citlivé na teplo . Na druhé straně , zmrazení rybí potravy poškozuje podstatné tuků v potravinách , což ohrožuje vitamíny rozpustné v tucích . Nejlepší místo pro ukládání vločkové krmivo pro ryby je v kontejneru vzduchotěsné , jako je například plastovém obalu , v tmavém koutě lednicí.
Věk Freshness

Pokud máte velkou nádrž nebo akvárium s mnoha rybami , měli byste se vyhnout nákupu krmivo pro ryby ve velkém. Po měsíci či dvou , vitamíny začínají rozkládat , čímž se krmivo pro ryby nutričně neplatné. Vysoce kvalitní syrové krmivo pro ryby , které je drženo v temnu ve velmi vzduchotěsné nádobě při nízké teplotě se může udržovat tak dlouho, jak šest měsíců. Nicméně, jako obecné pravidlo , měli byste hodit jídlo po měsíci nebo dvou.
Úvahy

Vždy používejte nejkvalitnější krmivo pro ryby můžete poskytnout a přijmout správné skladování opatření . V závislosti na druhu ryby můžete držet , může rozhodnout o doplnění vločková krmiva s živou zdroj potravy , jako je například moučných červů . Tyto potraviny mají velmi specifické požadavky na úložiště a kratší životnost.

Copyright © www.421948.com