Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> ryby zdraví >> 

Jak cestovat s rybami

Pokud užíváte rybu na dovolenou s vámi , je pravděpodobně více problémů, než to stojí za to , můžete zjistit sami přinést domů nový přírůstek akvárium na zpáteční cestu . Narážela , modřiny , stres, změny teploty a nové složení vody jsou všechno faktory , které mohou cestovat rybí plányjednosměrná jízdenka .
BaleníFish

Připravte si ryby pro cestování srážkové jídlo pro dva dnů, pokud mu je více než 2 cm dlouhé , nebo jeden den, pokud to je menší . Tím se snižuje množství odpadu , že bude vylučovat do svého cestování kontejneru , udržuje vodu čerstvější déle. Jedním z nejlepších způsobů, jak přepravují ryby méně než 5 centimetrů je v plastovém sáčku , jako je ten, který ho přinesl domů ze zverimexu . Naplňte spodní třetinu sáčku s akvarijní vodou a pasti tolik vzduchu , jak můžete v horních dvou třetinách . Dejte sáčky do polystyrenu chladič chránit je před punkcí . Na

ryby v letadle

s post- 911 omezení tekutin , bude vaše ryby nebude moci vás doprovázet v kabině . Některé letecké společnosti umožňují zkontrolovat ryby jako domácí zvířata cestující v zavazadlovém prostoru , ale bude platit další poplatky . Můžete odeslat své ryby jako náklad , ale pravděpodobně nebude dorazí na stejné rovině jako vy a budete muset ji vyzvednout na přepážce letecké nákladní dopravy na cíl. Zabalte rybu bezpečně s dostatkem vzduchu , aby se zabránilo udušení. Zahrnout topení pack udržovat teploty stabilní pro dlouhé cesty , ale dbejte na to, přidávat vrstvy novin , aby se zabránilo přehřátí .

Copyright © www.421948.com