Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> Ryby a zahradu >> 

Jak dlouhoryby žijí v transportní brašně ?

Není nikdo odpověď na to, jak dlouhoryby přežít v transportní brašně . Za podmínek doručení ,ryby mohou přežít až týden . Nicméně, cesta domů z zverimexu často nefiguruje stejné ochrany. Když necháte internetový obchod s novým ryby , jít rovnou domů ; ryba je pravděpodobné, že přežije jen pár hodin za ideálních podmínek .
Pokyny

platí jiná pravidla , když přináší ryba domácí a přepravní ryby. Řádně zabalené , mohouryby přežít až týden v tašce pro přepravu. Nicméně, nikdy udržet ryby na trati doma ze zverimexu v tašce více než čtyři hodiny v ideálních podmínkách. Vyhnout teplotní extrémy pomáhá ryby přežít , ale pokud musíte zakoupit na příliš teplém nebo studeném dni , dal transportní taška do prázdné chladič na cestu domů . Proveďte ryby nakupování poslední pochůzku dne ; auta nejsoudobré místo opustit ryby.
doprava zahradu

Pokud máte v plánu na odesláním ryby , které budete potřebovat určité zásoby. Pěnový polystyren lemované krabici je těžké najít , ale opatrně řezání kusy pěnového polystyrenu formovat na linku existující pole vytváří stejný efekt. Mnoho železářství provádět polystyrénové listy. Některé on-line prodejci a místní rybí obchodů nosit plastové přepravní tašky pro ryby , stejně jako gumičky , stres kabát - vodní kondicionér - a způsob, jak nafouknutí vaku . Pravidelné akvárium vzduchové čerpadlo s krátkou hadiček bude pracovat v nouzi , i když možná budete chtít dostat pod tlakem láhev kyslíku při přepravě ryby po dobu delší nežněkolik dní. Jen držetpytel uzavřen kolem trubky z vašeho čerpadla nebo kyslíkovou láhev a špetka je uzavřeno před gumy pruhování to. V chladném počasí si ruční ohřívače od sportovních obchodů udržet krabici teplé a studené balíčky pro teplé počasí .
Pytlování Fish

Před pytlování ryby pro přepravu , přidejte dávka stresu nátěru k vodě . Poté přidejte trochu vody do vaku . Chcete více vzduchu než vody v sáčku ; během cesty , bude většina kyslíku pocházejí ze vzduchu ve vaku spíše než voda . Chcete- ne více než 25 procent sáčku udržovat vodu ; v ideálním případě , jen tolik, aby zcela pokrýt ryby z libovolného úhlu. V případě potřeby použijte větší tašku.
Příprava k odeslání

Chcete-li odeslat rybu , držtekrk sáčku uzavřen kolem hadiček . Buď pomocí vzduchové pumpy nebo kyslíku kanystr , nafukovat vak , aniž by ji na nafouknutí . Poté , gumička sáček uzavřený v horní . Použijte druhou gumičku , aby se ujistil, že zůstane zavřený . Gumička rohy sáčku , jak je dobře, aby to těžší proryby uvíznou v dopravě. Umístěte druhý vak vzhůru nohama na první pytel , pak gumička na vrchol. To bude dělat to méně pravděpodobné, že k úniku . Připevněte sáček v krabici standardních obalových materiálů , jako jsou noviny , aby ji udrželi na místě . Pokud používáteruční teplejší teplu krabice, lepicí pásky ji na víko krabice , na které se vztahuje ve vlhkém novinách. Pak uzavřete balík .
Doprava

Zkontrolujte s vaší poštovní dopravce před odesláním . V USA ,pošta přijímá živé ryby , ale někdy jednotlivé úředníci nevědí to . Vždy zkontrolujte, zda se v kanceláři předem , protože budete muset promluvit s manažerem před tím, než bude přijímat balíček . Také manažer může vědět, nejlepší čas k poklesu ryby off k vyzvednutí , takže to bude trávit méně času na cestě. Write & quot; živé ryby & quot; na vnější straně krabice upozornit poštovní zaměstnancům, žekrabice obsahuje živá zvířata .

Copyright © www.421948.com