Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> akvária >> 

Silver Dollar Fish Kompatibilita s rybkou

Ve starověké Číně , zlaté rybky mohly patřit pouze královských členů dynastie Song , ale dnes , zlaté rybky se staly populární jako domácí zvířata , zejména ve Velké Británii , kde jsou na třetím místě , jen aby se psy a kočky . Stříbrný dolar ryby jsou odolné a poměrně snadno se udržuje . Oba jsou dlouhověké a jak přidat šplouchá barvy na jakoukoli sladkovodní akvária . Zlatá rybka a stříbrný dolar ryby přežít ve velmi různé potřeby stanovišť , i když , což je nevhodné do domu společně .
Dominantní studené vody ryby

Zlatá rybka má dobrou toleranci kolísání teploty vody , ale obvykle Don 't rád vodu nad 75 stupňů Celsia . Voda by nemělo být dovoleno , aby si příliš chladné jeden. Efektní zlatá rybka neprospívají ve vodě pod 60 stupňů Celsia , a zlatá rybka přestat jíst , když teplota vody klesne pod 55 stupňů . Kromě toho vyžaduje chladnější vody než tropické ryby , zlaté rybky mohou růst poměrně velké a vyžadují hodně prostoru pohybovat kolem. Jedí hodně, včetně případných menších ryb by mohly sdílejí nádrž . Množství vyprodukovaného odpadu od zlaté rybky můžete vytvořit čpavku naplněné prostředí a kladou velký důraz na vašeho filtračního systému , nemluvě o stresu může způsobit na další ekologicky citlivé tropických ryb . Na

Zlatá rybka spolubydlící

Zlatá rybka je nejlépe střeženým s jinými zlatou rybku , a to i tehdy , společné nebo kometa zlatá rybka by neměl sdílet nádrž s zlatou rybku . Pomaleji , zrakově zlatou rybku bude bojovat za jídlo a bude pravděpodobně skončí s okusovala ploutve. Pokud si přejete řadu v akváriu , zkuste bílý oblak střevle nebo zebra Danois . Oba jsou školní ryby , tak přidejte alespoň tři , ale nejlépe čtyři až šest , a ujistěte se , že jsou dostatečně velké, že vaše zlatá rybka nemůže svačinu na ně.
Rybu si můžete banka na

Stříbrný dolar ryby , domácí řek v Jižní Americe , je třeba teplé akvárium , aby přežili . Zatímcostříbřitý nemá rád vodu nad 75 stupňů Celsia , pouzestříbrný dolar začne se pohodlně při této teplotě , a preferuje vody mezi 78 až 84 stupňů Celsia . Stříbrné dolary se jen množí vyšší teplotní rozsahy . Stříbrné dolarů mají potenciál růst do velikosti 6 palců , což jepoměrně velké sladkovodní ryby . Vysoce sociální školní ryby , stříbrné dolary jsou nejšťastnější , když se ubytovat čtyři až šest dohromady . Především býložravci , stříbrné dolary jsou známy krmit nenasytně o všech živých rostlin uchovávány v akváriu.
Pěkného počasí přátele

Stříbrné dolary jsou obecně klidné a mohou žít v šťastné harmonii s téměř nějaká paleta tropických sladkovodních ryb . Pokud se nachází se agresivní ryby , jako je africký cichlid , stříbrné dolary mohou být agresivní i . Před zvýšením počtu ryb v nádrži , ujistěte se, že bude dostatečně velké, aby dospělý stříbrné dolary s dostatkem prostoru zbylo pro nové ryby.

Copyright © www.421948.com