Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> Ryby Domácí zvířata >> 

Jak pečovat o řasy jedlík

Pokud vaše akvárium obyvatelé mohli objednat úklid , jejich první hovor může být být na řasy jedlík . Řasy nejčastěji tvoří v akváriu , když nespotřebované jídlo vytváří čpavek a fosfát. Ruční odstranění řas jenepříjemný proces, ale řasy jedlíci jsou rádi, že dělat práci za vás , a jsou nenáročná na údržbu , pokud víte, jaký druh řas jedlíci jste zavádí do svého ekosystému .
Péče Specifické pro zadejte

Pokud jde o řasy jedlíci , jedna velikost nevyhovuje všem . Existuje šest typů běžných řas jedlíci , a péče je specifická pro typ řas jedlík můžete přidat do svého stávajícího akvária . Nepřidávejte řasy jedlík k akváriu bez porady se zkušeným akvaristy . Velikost vaší stávající nádrže pomůže určit, jaký typ řas jedlík , měli byste přidat. Bez ohledu na řasy jedlík si vyberete, měli byste přidat vzorek poslední do akvária , protože všechny řasy jedlíci mohou být poněkud teritoriální. Přidání řasy jedlík poslední může pomoci vyhnout se toto agresivní chování webových stránek BydleníPlecos

plecostamus nebo & quot; . Pleco , & quot; jeprehistorický vypadající řasy jedlík k dispozici ve třech variantách, pro tři různé velikosti nádrže a a nastavení. Společná pleco jenenasytný jedlík , který bude vykořenit rostliny , které lze pěstovat na neuvěřitelných 2 stop na délku a je nejlépe umístěn v 50 galonů nádrže . Společné plecos potřebují dodatečný zdroj potravy , jako jsou řasy destiček nebo v surovém vegetace , aby se zabránilo jejich stravování na sliz na orgánech nádrže kamarády . Guma na rty plecos nahoru při pouze 3 až 5 palců , jsou přátelské a zařízení mohou být umístěna v menší nádrži tak dlouho, jak je to více než 10 galonů velikosti . Tato plachá ryba potřebuje úkryt a dělá dobře v akváriu s méně agresivními nádrže kamarády . Štětina nos pleco dosáhne maximální velikosti od 4 do 8 palců a žít v nádrži větší než 20 galonů , který má spoustu naplaveného dřeva na pomoc v dietních potřeb štětin nos a přispět ke snížení agresivity vůči ostatním obyvatelům akvária .

siamské a čínské řasy jedlíci

siamská řasy jedlík je jediným spotřebitelem červené řasy . Chcete-li si dovolit správné stanoviště na tyto ryby ,akvárium by mělo pojmout významný život rostlin. Siamská řasy jedlíci daří buď komunit jejich vlastního druhu , nebo ve dvojicích . Čínské řasy jedlíci jsou méně účinné v tom, že nejsou vhodné pro komunitní tanky a jen konzumují řasy , dokud nedosáhnou 6 palců na délku. Jakmile k tomu dojde, budečínský řasy jedlík slídí nádrž pro další potravinové zdroje , jako je například mrtvých ryb a pravidelné krmiva pro ryby . Obě siamská a čínské řasy jedlíci mohou růst na maximální velikost cca 8 palců a oba jsou nejpohodlnější v nádrži 20 galonů .
Malé nádrže Obyvatelé Spojené

Pro malé nádrže nadšenec ,Otocinclus nebo oto je nejvhodnější volbou. Oto je obzvláště citlivý na špatnou kvalitu vody , což může způsobit větší utrpení v nádrži s menším objemem vody. Voda by měla být častější . Skupiny Otos mohou být umístěny společně , a daří se jiných ryb v nádrži . Stejně jako s čínskými a siamská řasy jedlíci , Otos potřebují dodatečný zdroj potravy , jako jsou řasy destiček nebo čerstvou zeleninu připnout k vnitřní straně akvária.

Copyright © www.421948.com