Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> pet Fish >> Mořské ryby

Křehký Sea Star Dieta

Křehké hvězdy patří do třídy Ophiuroids , ve kmene Echinodermata . To znamená, že to technicky není hvězdice a mořské hvězdy , ale blízcí příbuzní . Neexistuje nic takového jako " křehké mořské hvězdy " druhů . Tisíce křehké hvězdy druhů existují , využívající různé metody krmení . Mrchožrouti

Většina křehkých hvězd , které najdou svou cestu do tropických ryb nádrží jsou mrchožrouti . Tyto křehké hvězdy budou hrabat jejich cestu přes písek . Žijí mimo suť a jiné organické hmoty jiná zvířata opustit . Jejich strava může obsahovat odpad z jiných zvířat , jakož i kousky organické hmoty , jako je mrtvých zvířat a kousky řas .
Predators

Navzdory jejich nevinné vzhled , některé křehké hvězdy jsou vlastně dravci . Některé dravé křehké hvězdy jíst malé živočichy, kteří žijí v substrátu , a jejich zvyky jsou téměř k nerozeznání od úklidu křehké hvězdy . Ale některé křehké hvězdy , jako jsou zelené křehkých hvězdiček ( Ophiarachna incrassata ) budou skutečně prosazovat své disky mimo mořské dno s rukama a čekat na zvíře přijít . Poté, co se cítí zvíře plazit pod nimi , se tyto křehké hvězdy klesnout dolů a chytit ji . Někdy se chytit rybu takhle .

Zavěšení krmítka

křehká hvězda skupina zahrnuje vysoce specializované bytosti zvané koš hvězdy . Oni sedí hlavou dolů ve vztahu k jiným křehké hvězdy , se jejich ústa ukázal nahoru . Jejich zamotaný , větvení filtr zbraně plankton a drobné korýše z vodního sloupce . Theirfeeding se nazývá krmení pozastavení nebo krmení filtr . Jejich propletené větve tvoří tvar misky , dát jim jejich společný název .
VAquarium

V akváriu , obvykle nemusíte starat o křehké hvězdy . To je proto, že úklidová křehké hvězdy skončí v akvária častěji než jiné druhy . Přežijí jen pokutu zbytky jiných druhů . Máte-li koš hvězdy , musíte jim dát cílené krmení drobných korýšů , jako je skrčka solného roztoku a copepods . Dravé křehké hvězdy nedělají dobré dodatky k většině akváriích , protože podaří chytit rybu . Mořské ryby mohou být velmi drahé domácí zvířata , zvláště pokud máte udržet jejich nahrazení .

Copyright © cs.xzhbc.com