Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> Mořské ryby >> 

Jak zacházet Hvězdice

Hvězdice , také známý jako moře hvězd , jsouechinoderm mořské obydlí , které lze nalézt na plážích a přílivu bazény po celém světě . Podle National Geographic , existuje více než 2000 druhů tohoto tvora , ale všechny mají společný vzhled skládající se z Boney a křehké kalcifikované kůži . Pokud zjistíte, hvězdice , živý nebo mrtvý , měli byste s ní zacházet opatrně , aby nebyly rozbít nebo zranit často křehké ruce , které tvoří většinu z mořské hvězdy . Věci, které budete potřebovat
malé akvárium nebo chladnější klipart slanou vodou
Zobrazit další instrukce prodej, vysokozdvižné Living hvězdice
1

Pick up hvězdice opatrně a vyhnout se přerušení nebo ohýbání své zbraně, které mohou být velmi malé a křehké některých druhů . Hvězdice jsou známé pro regeneraci svých schopností , ale vy byste měli vždy s nimi zacházet s krajní opatrností , aby se minimalizovalo poškození .
2

zabalte hvězdice ve vlhkém ručníku nebo místo v přenosném mořského prostředí ( jakékoliv nádoby naplněné s mořskou vodou ), je-li naživu, a máte v úmyslu přepravit ji do alternativního umístění . Podle něj je to příroda , hvězdice dýchat přes malé trubek po celém těle , a proto je třeba je plně ponořen do vody , aby se daří .
3

Umístěte moře hvězdu zpět do vody , pokud najdete ji na pláži a nemá v úmyslu na přemístění exempláře . Hvězdice to nejlepší v mělkých přílivových bazénech a vodních prostředích s skalnatých nebo korálové dno základě , pokud mají přístup k potravě a úkrytu před predátory .
Manipulační Mrtvé hvězdice
4

rukojeť sušené hvězdice s jemnou péčí tak, jak byste to pro živý exemplář . Křehký materiál, který komponujeechinoderm stává ještě křehčí, když byl vystaven na čerstvém vzduchu a suší se .
5

Nechtehvězdice nadále sedět a suché na slunci na bezpečném místě pokud máte v úmyslu , aby jej jako památku na pláži . Je nezbytně nutné, abyvzorek je plně suší , takže to není hnilobě a smrad svůj domov .
6

Zabalte hvězdice opatrně do hedvábného papíru nebo bublinkové obalového materiálu , pokud máte v úmyslu přepravit ji na dlouhé vzdálenosti .

Copyright © www.421948.com