Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Pet Náhradníci >> Ostatní Pet Náhradníci >> 

Jak se zbavit obilí můry

Obilné můry jsou prostě malé můry , které kladou vajíčka do běžných potravinářských výrobků . Ačkoli to je obyčejné najít v mouce , mohou také kladou vajíčka na květiny , krmivo pro domácí zvířata , sušené ovoce , cereálie , pekařské směsi , koření , ořechy a těstoviny . Jak se zbavit obilí můr trvá několik kroků , ale to je velmi snadné dělat . Grain moth je poměrně obecný termín pro tento druh hmyzu - jsou také známé jako indické jídlo můry a středomořské mouky můry . Věci, které budete potřebovat klipart Vakuové
Zip - top tašky
Plastové nádoby
Cypermethrin sprej
Mrazák
Zobrazit další instrukce
1

Vyhledat zdrojem nákazy a vyhodit tento produkt . Larvy se asi 1/2 palce dlouhé a bělavé barvy . To by mělo být relativně snadné najít , pokud jsou plné pěstuje , protože se bude blížit ke zdroji . Pokud nemůžete najít zdroj , můžete přemýšlet o tom, zbavit prostor všech možných zdrojů .
2

vysajte všechny rohy a štěrbiny .
3

Vezměte si všechny produkty, které by mohly být potenciální líheň , dal je v plastových nádobách nebo zip top tašky a místo v mrazáku tři dny , aby se ujistil , že každý larvy nemají šanci na poklop. Pokud si myslíte, žeprodukt už napadení , hodit to .
4

Vyčistěte police a stěny spíže nebo skříňka dobře s jemným čisticím prostředkem a vodou . Dopřejte prostor s produktem, který obsahuje cypermetrinu .
5

Po několika dnech , můžete si dát jídlo uložené v mrazničce zpět do skříně nebo spíž .

Copyright © www.421948.com