Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Pet Náhradníci >> Ostatní Pet Náhradníci >> 

Jak se staví Cactus terária

Mnoho kaktusy nejsou dobrou volbou pro ty, kteří plánují uzavřené terárium . Nicméně, existuje několik druhů těchto druhů, které budou fungovat dobře, pokud správně zasadil v otevřeném teráriu . Někdy odkazoval se na jako pouštní zahrada , kaktusy vysázeny v pravém typu půdy a udržované správně, může poskytnout krásný alternativou pro ty, kteří nemají rádi neustálou pozornost požadované zelených rostlin . V celku , sukulenty ( kaktusy ), vyžadují jen malou pozornost a vydrží velké množství světla a tepla . Věci, které budete potřebovat
terária kontejneru
kaktusy
zalévání půdy a písku ( pre - smíšené nebo míchat sami )
Gravel ( obyčejný nebo barevný ) klipart sýr hadříkem klipart Desert stvoření , volitelný
Zobrazit další instrukce
1

Vyberte kontejner, terária , který je méně pravděpodobné, že udržet vlhkost , protože by mohlo narušit zdraví kaktusů .
2

Vyberte kaktusy rostliny pro terária . Podívejte se na rostliny, které budou pracovat dobře dohromady a jako stejné typy podmínek . Některé kaktusy vyžadují více vody nebo slunce než ostatní . Vezmeme-li v úvahu typ terária staví a kde budou umístěny , vybrat rostliny, které budou nejlépe vyhovují těmto podmínkám . Také přemýšlet o míchání v některých rostlinách se barvy , různé velikosti a různého tvaru , abykaktus terárium ještě krásnější .
3

Rozhodněte se , zda chcete ponechat kaktusy v nádobě, ve které byly původně zasazeny nebo transplantace je . Je-literária je dostatečně velký , může být možné opustit rostliny v původních obalech a jen jejich pokrytí přes vrchol s půdou . Na druhou stranu, pokud přesazování jeupřednostňovanou možností , pak je důležité , aby se ujistil , žepůda v teráriu umožní dostatečný odvod pro kaktusy .
4

Kupte si ready made půdy vhodný pro kaktusy zahrady nebo ho smíchejte zeminu se v poměru 1 díl písku do 2 částí zalévání půdy .
5

Put štěrku na dně terária , které umožňují zajistit řádné odvodnění tak, aby kořeny rostlin vyhrál ' t utopit příliš mnoho vlhkosti .
6

položte vrstvu sýra látky na štěrku , které pomohou udržet půdu ve správném druhu prostředí . Sýr tkanina bude odebírat přebytečné vlhkosti tak, že kaktusy kořeny nebudou příliš hydratovaná .
7

nalijte půdy do terária v hloubce , která se bude vztahovat na zvolené pro pouštní zahradu kaktusy . To bude obvykle asi 2-4 palce do hloubky. Ve většině případů by neměl být větší než 4 cm.
8

rostlin nebo transplantaci každý kaktus do terária a ujistěte se, žeotvor , ve kterém je umístěn , je dostatečně hluboká, aby pokrytí až na dno kaktus . Při přesazování kaktusů dávejte pozor , abyste nepoškodili kořeny rostliny. Spacekaktusy dost daleko od sebe, aby jim ponechat prostor k dýchání . Nepoužívejte balení terárium příliš plné rostlin . Rozhodnout se místo toho na několik pečlivě vyvoleným .
9

Použijte barevný písek a /nebo štěrk přes horní část půdy přidat barvu a zábavu .
10

Přidat někteří falešné pouštní zvířata , aby se zvýraznily nově vyvinutý kaktus zahrada.

Copyright © www.421948.com