Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Pet Náhradníci >> Ostatní Pet Náhradníci >> 

Jak odebrat Mosquito larvy v Bazény

bazén , který má komáří larvy v něm není ani bezpečné , ani příjemné . K dispozici je několik jednoduchých kroků , které vám váš bazén zpět do tip -top stavu a učinit z nějmísto pro vaše rodina těšit a ne pro komáry chovat . Věci, které budete potřebovat
Chemikálie a filtrace
bazén pokrytí
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Spusťte filtr . Stojaté vody je jedním z největších viníků , které umožňuje komáří larvy existovat . Ujistěte se, žefiltr je v dobrém stavu a běží správně tak, že vaše voda teče , není stagnuje . Chcete bazén , který je čistý , provzdušněná a chlorované . Pokud máte bazén, který není používán , jako ten uvyloučený domů nebo domů k prodeji , podniknout kroky k její léčbě .
2

Použití chemikálií . Vždy se ujistěte, že chemikálie jsou na správných úrovních ve vašem bazénu . Získat testovací kit bazén a naučit ji používat , takže si můžete přidat do správné úrovně chloru a jiných chemických úrovní vašeho bazénu . Sám chloru nezabije komáří larvy , ale pomůže v udržení zdraví bazénu a spolu s dalšími kroky , bude bránit růstu larev .
3

Zkontrolujte kryt . Pokud používáte kryt na bazén , budete chtít , aby se ujistil , že je to bezpečné a pevně na svém bazénu a neumožňuje stojaté vody . Dešťová voda může shromažďovat v horní části krytu bazénu a umožňují bakterie a larvy se daří . Jeden způsob, jak zajistit, že kryt neumožňuje stojaté vody je umístit foukané do nafukovací míč přímo do středu bazénu tvoří stan . To umožní, aby každá stojaté vody spustit dolů po stranách a ne sdružovat se do louže .
4

Získat ryby . Pokud všechno ostatní selže , můžete získat druh ryb příhodně pojmenované Mosquitofish . To je vlastněpřezdívka pro ryby, které se bude jíst komáří larvy , pokud nechcete používat chemické látky v bazénu v tomto okamžiku . Nejběžnější z těchto ryb jsou zlaté rybky a střevle . Nejlepší z nich jeGambusia Affinis ryby . Můžete dokonce někdy najít komáří ryby na místním škůdcům kanceláři nebo na ovládacím komár budovy . Budete chtít volat kolem první . Nicméně, pokud jste stále na bazén ve tvaru a krycí těsný , neměli byste mít velký problém s larvami .

Copyright © www.421948.com