Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Pet Náhradníci >> Ostatní Pet Náhradníci >> 

Jak poslat medvídek s láskou

Medvídci jsou měkké , roztomilá , mazlivá a uklidňující . Už jen hračka dítěte , medvídci skvělé dárky pro lidi všech věkových kategorií a může být dána připomínat jakoukoli akci nebo oslavu příležitost . A je tuvelký výběr stylů , barev a vybrat si z velikostí . Zde jsou některé způsoby, jak poslat medvídka s láskou . Pokyny dovolená 1

Přizpůsobte jej . Nepoužívejte jen poslat pravidelné medvídka , zkuste odeslat ten, který bude mít osobní význam pro příjemce . Můžete mít zprávu šité někde na medvěda , nebo koupit medvěda , který vám umožní zaznamenat osobní zprávu ( která je přehráván pomocí tlačítka nebo lisováním medvěda ) . Pokudmedvěd je pro zvláštní příležitosti jako například narozenin , promoce nebo Valentýna , kupte si medvídka s oblečením a /rudy doplňky, které odrážejí tento konkrétní příležitost . Personalizované dárky jsou vždy zajímavější než ty náhodné .
2

Spray medvídka s parfém nebo kolínskoupříjemce má rád . Tímto způsobem , pokaždé, když se zvedne medvídka a voní to , že se mu bude připomínat vás ačas se jej obdržel .
3

Přiložte kartu nebo milostný dopis s medvědem . Psát své vlastní dopis dodává osobní dotek a umožňujepříjemci vědět, že dal myšlenku do daru . Pokud si nejstetyp milostný dopis , tam jsou karty pro každou příležitost , které si můžete koupit a zahrnovat s medvídkem , který vám umožnípříjemci vědět , co si o něm .
4

V obchodech jako Build - a - Bear Workshop a Vermont Teddy Bear , můžete navrhnout a přizpůsobit každé vycpané zvíře , které chcete odeslat . Build - A- Bear Workshop bude i vám rodný list pro vycpané zvíře .
5

Prodám roztomilé oblečení a doplňky pro medvídka . Toto je obzvláštědobrý nápad, pokudmedvídek je pro mladší osoby, která si ráda hraje s vycpaných zvířat a panenky . Bude moci změnit oblečení medvídek a mít více zábavy si s ní hrát .

Copyright © www.421948.com