Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Pet Náhradníci >> Ostatní Pet Náhradníci >> 

Jak vycvičit moře Monkeys

Téměř každý na světě ví o mořské opice . Tyto malinké mořské bytosti jsou ve skutečnosti poddruh skrčka solného roztoku když jsou mnohem větší než původní plemeno . Oni byli poprvé uveden na trh v roce 1950 a miliony lidí, kteří si zakoupili zvířata z časopisu reklamy a obchodů v průběhu let . Nesmíte vědět , ale tito malí tvorové mohou být ve skutečnosti vyškoleni dělat triky . Vše, co potřebujete, jezdroj světla aRobo Diver nebo jiné zařízení, které dávkuje potravu . Věci, které budete potřebovat
Sea Monkeys
potravin výdej nářadí
Toys
pero světla nebo malou baterku
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Použijte Robo Potápěč nebo jiné zařízení, které dávkuje potraviny . Můžete najít tyto ve většině obchodech mazlíčka . Položky jsou vyrobeny z plastu a může snadno klesnout až na dno nádrže , kde se automaticky upustit jídlo každých několik minut . Můžete odebrat zařízení na libovolném místě . Po několika týdnech se vaše mořské opice se automaticky zobrazí v dolní části nádrže , kde budou čekat na jídlo se objeví .
2

Prodám specifické mořské opice hračky z Toy Store , nebo z oficiální internetové stránky Sea Monkey . Nejoblíbenější hračka jebalíček " magické drahokamy ", které můžete umístit přímo do vody . Zatímco domácí zvířata může ignorovat skály na první pohled , že se rychle naučit, jak hrát na skalách a jejich použití pro rekreaci .
3

Mix novější moře opice se starší šarže moře opic, které již dělat triky , nebo hrát ve vodě . Malí tvorové učí příkladem a bude vyzvednout na zvyky svých starších po několika dnech a někdy imnohem rychleji . Netrvalo dlouho a vaše nová várka moře opic budou vyškoleni , stejně jako vaše starší.
4

Vypněte světla v místnosti a používat pero světlo nebo malou baterku kolem mísy . Moře opice jsou vypracovány na světlo a okamžitě zamíří směrem ke světlu . Můžete se pohybovat světlo kolem , aby si své mořské opice tančit , salto nebo dělat cokoliv jiného se vám líbí . Poté můžete začít upravovat světlo a vaše bytosti budou stále dělat triky , jakmile vidí pera světlo .

Copyright © www.421948.com