Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Pet Náhradníci >> Ostatní Pet Náhradníci >> 

Jak používat Pet učit odpovědnosti

Pokud vaše dítě chce domácího mazlíčka , může to býtdobrý nápad jít dopředu a nechatdítě mít domácího mazlíčka . Které zvíře si vyberete bude rozhodnuto na několika různých faktorů , aledítě bude moci naučit velmi důležitou věc - odpovědnost . Věci, které budete potřebovat
Pet
nabídkou dodávek
Pravidla o pet
Zobrazit další instrukce
Výběr mazlíček
1

Vyberte vhodnou domácího mazlíčka . Jaké zvíře si myslíte, že vy a vaše dítě zvládne ? Jsou domácí zvířata povolena , kde žijete ? Jaký je váš rozpočet jako ? Jste ochotni dát tam úsilí k péči o zvíře , pokud vaše dítě není ? Zvládnete odpovědnost domácího mazlíčka , že nemůžete ruku, aby vaše dítě ? To vše jsou otázky, které musíte zvážit a zodpovědět předtím, než se rozhodnete, který typ domácího mazlíčka , aby do vašeho domova .
2

Vyberte si malé zvíře , jako ryby , nebo krabi poustevníka , začít své děti pryč . Naučí odpovědnost krmení a péče o domácího mazlíčka , bez velkého rizika pro rodiče , který má dělat všechnu práci . To je takédobré, pet , protože nevyžadují mnoho, pokud vůbec něco , když jde o věci, jako veterináře návštěvy . Nevýhodou však je, že tyto druhy domácích zvířat je těžké spojit se , protože děti nemohou hrát si s nimi , jak oni bykočka nebo pes .
3

Při volbě zvíře jako kočka nebo pes , mnohem více musí jít do toho . Existuje vet návštěv a očkování k účasti na . Pes nebo kočka musí mít mnohem větší pozornost než ostatním zvířatům uvedeným v kroku 2 , apravděpodobnost, že to padá na rodiče je vyšší , protože děti jsou více pravděpodobné, že se nudit s odpovědností .

Použití pet učit zodpovědnosti
4

Sedněte si s dítětem a vysvětlete, proč jste si vybrali zvíře , které jsi udělal . Také vysvětlit kroky, kterédítě bere do péče o domácího mazlíčka , jako je krmení, napájení , a připravit .
5

Nechtedítě klást otázky týkající se toho, co je třeba udělat, aby se péče o domácího mazlíčka a to, co on nebo ona bude očekávat, že ano, a jak často . Poté, co jste si jisti , že vaše dítě chápe očekávání , může to dobrý nápad , aby se graf , takžedítě může vidět to, co on nebo ona má dělat , a mají způsob, jak měřit jeho nebo její pokrok s péčí o zvíře .
6

Nabídka důsledky prodítě není péče o domácího mazlíčka , jak by měly , a dejte jim vědět , kdy se očekávat, že tyto důsledky, které vstupují do hry . Nechtedítě vědět, co se stane , když budete muset starat o domácího mazlíčka v jejich nedbalostí , aby tak učinily , a nechat je klást otázky .
7

S dítětem si je vědom toho, co je třeba udělat , a když , stejně jako to, co se stane, když se tyto věci nedělal , ty jsou nastaveny , aby sedítě učí o odpovědnosti v žádném okamžiku !

Copyright © www.421948.com