Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Pet Náhradníci >> Ostatní Pet Náhradníci >> 

Jak zavést nové zvířata

Představujeme nového mazlíčka na stávající domácí zvířata zabere nějaký čas a trpělivost dělat správně . Přinést nový mazlíček se s nosičem , dokud jsou obě zvířata zvyklí na sebe . Pomalu zvyšujte svůj čas společně , a nakonec přejít na vodítku před povolením nového mazlíčka volnou ruku . Pokyny dovolená 1

Povolit stávající zvířátko stejné množství svobody je to vždycky měl . Představte si nového mazlíčka do hlavního obytného prostoru v pet dopravce . Vystavit domácí zvířata navzájem tímto způsobem na krátkou dobu . Udělej to často .
2

Prodlužte dobunový mazlíček je v hlavní místnosti s existující zvíře postupně , podle toho, jak dva vzájemně ovlivňují . Uložte tento krok , kdy obě zvířata se objeví spokojeni s přítomností sebe .
3

Umístěte vodítko na nového mazlíčka a zavést ji do hlavního obytného prostoru . Otevřete dveře, nosiče při zachování kontroly s vodítku . Povolitnová pet vyjít z nosné části, pokud chce , spíše než nutit problém .
4

Nechte zvířata seznámit se navzájem s žádnými překážkami , pomocí vodítko k zajištění bezpečnosti nové zvíře -li to nutné . Jakmile zvířata jsou velmi pohodlné s sebou , můžete odstranit vodítko a umožňujínového mazlíčka stejný přístup k domu jako stávající domácího mazlíčka .

Copyright © www.421948.com