Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Pet Náhradníci >> Ostatní Pet Náhradníci >> 

Jak najmout Pet preparátor

preparování zvířat jeumění zachování mrtvá zvířata , jako jsou ryby , jeleni , antilopy nebo volně žijících ptáků . Ale někteří lidé chtějí zachovat zbytky rodinného mazlíčka . Zde je návod, jak najmout pet preparátor . Pokyny dovolená 1

Udržujte vašeho domácího mazlíčka do mrazáku , jakmile je mrtvý . Je to nejlepší , aby ho nebo ji mražené alespoň měsíc , aby , dokud si nejste jisti, že opravdu chcete mít ho zachována . Dopřejte si čas na přizpůsobení se ztrátě vašeho domácího mazlíčka.
2

plán nejméně dvakrát tolik utrácet na preparování zvířat pro domácího mazlíčka , jako byste pro volně žijící zvěře . Není mnoho taxidermists dělat domácí zvířata .
3

Zeptejte se každého preparátor ve vašem okolí , zda to dělá domácí zvířata . Pokud ano , ujistěte se, že dělá práci tam a neposílá pet někde jinde . Pokud váš mazlíček je obhospodařováno pozor na nejlevnější místa k dispozici ,kvalita práce může být zklamáním .
4

Vyberte si domácího mazlíčka preparátor kvalitou své práce . Podívejte se na některé z jejích hotových pracovních míst - jak se život -jako jsou . Preparování zvířat jekombinací mnoha dovedností , jako je tesařství , zpracování dřeva , malování , kreslení , lisování a lití .
5

mít fotky svého mazlíčka k dispozici, pokud je to možné . Fotografie zatímco ona dělala její oblíbené věci a díval se jí nejroztomilejší pomůžepreparátor , aby váš mazlíček vypadat živější .
6

Zvažte váš mazlíček lyofilizovaný . Tato forma preparování zvířat je velmi realistický a někdy i levnější .

Copyright © www.421948.com