Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Exotická zvířata >> Ostatní Exotická zvířata >> 

Jak nakupovat sova

Pronezasvěcené , sovy vypadat jako jeden z nejúžasnějších domácích zvířat na naší planetě : inteligentní , loajální , naplněné osobnosti , a schopné otáčet hlavou téměř úplně kolem . Ale bohužel pro fanoušky Harryho Pottera , sovy nejsou domácí zvířata , ale divoká zvířata , které musí být postaráno vyškolenými profesionály . Návod dovolená 1

Pochopte , že ve Spojených státech , soukromé osoby mají zakázáno držet sovy jako domácí mazlíčky . Pouze jedinci dovoleno pečovat o sovy jsou ti lidé, kteří byli vyškoleni a licenci jako rehabilitator , chovatele , nebo pedagog . Dokonce pak , že sovy jsou ve skutečnosti " vlastnictví " podle US Fish and Wildlife Service , která mohou vzpomenout na ptáka kdykoliv .
2

Seznamte se s obrovskými povinností, kterésova přináší . Sova potřebuje pravidelný přísun celých , dospělých zvířat - jejichž skladování může vyžadovat kompletní s mrazákem . Je třeba je pravidelně létat , a neustále se věnoval - v zajetí sovy často " otisk " na člověka , a vyžadují lidskou pozornost . Nemohou být sám pro každou významnou dobu .
3

odradit se s méně atraktivní aspekty sova života . Sovy opakovat páchnoucí sova pelety denně , a vyprázdnit téměř všude . Velmi hlasitý páření , mezitím trvá devět měsíců v roce . Oni línají po celý rok , a jejich drápy jsou velmi ostré .
4

Live zprostředkovaně skrze příběh Florence Nightingale , který vznesl mazlíčka sovu s názvem Athena , a cestoval s ním v kapse . Uvědomte si, že i s maximální péčí , Athena vyhladověl k smrti ve věku pěti let , poté, co opustil v podkroví , kdy slavík šel do války .
5

Kupte si sovu , že víte, že můžete udržovat :plyš , karikatura verze je k dispozici na mnoha hraček a dětských obchodech

.

Copyright © www.421948.com