Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> akvária >> 

Jak používat instalační Flo Deflektor

Průtok vody je nezbytné pro zdravé akvárium . Flo deflektory vytvořit příjemný a přirozený pohyb vody, který je prospěšný pro obě živých rostlin a ryb a pomáhá při okysličování vody v akváriu . Obývací korálů a sasanek v mořském akváriu bude zejména prospěch z použití Flo deflektor . Horizontální a vertikální výstup z těchto deflektory umožníakvarista ke kanálu proudění vody a proud libovolné části akvária . Venturiho funkce u některých modelů zvyšuje množství životodárného kyslíku, který je vstřikován do vody . Věci, které budete potřebovat
Flo deflektor
Ponorné elektrické hlavu
0,5 - palcový průměr plastové trubky , 2 cm dlouhý klipart mělké misky
vařící vody
akvárium
Zobrazit další pokyny dovolená 1

Zatlačte Flo deflektor přímo přes výfukové trysky napájecího hlavy .
2

použijte adaptér, který byl dodán k připojení Flo deflektor na moc hlavu , jestli ti dva nejsou kompatibilní .
3

Použijte krátký kus 0,5 - palcový průměr průhledného plastového potrubí pro připojení Flo deflektor na výfukové trysky napájecího hlavy , v případě, že adaptér se nevejde do vašeho konkrétního čerpadla .
4

Vložte jeden konec 0,5 - palcový průměr plastové trubky do mělké misky s vroucí vody , po dobu 30 sekund . Vyjměte plastovou hadičku a zatlačte teď změklý konec přes Flo deflektor .
5

Umístěte opačný konec plastového potrubí do vroucí vody po dobu 30 sekund . Vyjměte a tlačit to konec přes výfukové trysky napájecího hlavy .
6

Zatlačte lepící přísavky na výkon hlavy držáku a umístěte napájecí hlavu jedné skleněné postranního panelu v akváriu .

7

umístěte napájecí hlavu co nejblíže k hladině vody , jak je to možné , ale ne místo je tak vysoká, že v horní části napájecího hlavy nad vodou . Výkon hlava může být ponořen , jako jeho epoxy- utěsněné Motor je hermeticky izolován z akvarijní vody .
8

Rozhodněte se, v kterých oblastech akvária , které potřebujete, vodní proud a upravte Flo deflektor buď vodorovně nebo vertikálně , na kanál vody v této oblasti .
9

Nastavení množství vzduchu, který je nasáván flo deflektor , pokud váš model obsahuje Venturiho zařízení . Množství vzduchu se nastavuje otáčením žebrované horní část řízení letového vstřikovací ventil na Venturiho zařízení . Umístěte tlumič hluku vzduchový filtr do Venturiho zařízení , také odstranit ze vzduchu nečistoty .

Copyright © www.421948.com