Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Typy Kočky >> 

Chování Žena siamská koťata

siamské kočky jsou jedním z nejstarších plemen koček domácích . Původně dovezené ze Siamu , že jsou fyzicky charakterizovat jako svalnatý , atletický a mají kulaté hlavy a modrýma očima . Jsou to klidný , přítulný a obecně zdravý . V průměru , siamské kočky žijí mezi 15 a 20 let. Podle Cestuje s Tigger , siamské kočky , ať už muž nebo žena , kotě nebo dospělý , sdílejí mnoho jedinečných charakteristik chování . Temperment

siamské kočky milují lidi . Podle cestuje s Tigger , oni jsou známí jít přímo k cizím lidem a požádat, aby se mazlit . Jsou dobré s dětmi a seniory , a , v závislosti na místě , užít si to přímo uprostřed toho, co jejich majitel dělá . Ve skutečnosti , siamská kočka i naučit v raném věku do pochvy své drápy , když si hraje s lidmi , takže je to vzácné , že poškrábat . Jsou také známo, že se spolu s ostatními domácími zvířaty , včetně psů .
Instinkty

Podle Loving siamské , ženy siamské kočky jsou lepší lovci , než jejich mužské protějšky . Na stránkách se uvádí, že se zdá, že nyní " lovecké dobrodružství " více než mužů a trávit více času dělat to . Nicméně , domácí kočky nemají přesně mít příležitost k lovu , takže tyto vlastnosti lze pozorovat ve způsobu, jakýmzvíře hraje se svými hračkami . Žádné dvě kočky jsou stejné , takže určité vlastnosti mohou lišit mezi muži a ženami . Nicméně, takové lovecké vlastnosti lze obvykle pozorovat v raném věku kočky .
Označení Kraj

obyčejný způsob, jak kočky označují své teritorium je postřikem . Podle PetFinder.com ,kočka označí moč tvrdit území , tvrdí stav v případě více koček , přitahovat kamaráda , nebo ventilovat frustraci . Podle Loving siamské , jak mužské a ženské siamské kočky spray , často z příznaků frustrace . Na stránkách se uvádí, že vlastníci by měli brát jako znamení , aby se život na kočičí méně stresovaní . Ženy mají tendenci být více zběsilé a emocionální než muži .
Smurgling

cestuje s Tigger definuje " smurgling " jako chování svědčí jak mužských a ženských siamské kočky , které se vyskytuje kdyžzvíře drží kus materiálu a hněte ji se svými tlapkami a saje na něj s jeho ústy současně . I když tato opatření mohou být nevzhledné , to není neobvyklé v siamské kočky . Ve skutečnosti , kojení a hnětení jsou kočičí způsob, jak ukázat vám, že se cítí milován a šťastný .

Copyright © www.421948.com