Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Je ImodiumLéčba průjmu u psů po porodu ?

Vzhledem k tomu, těla jsou tak odlišné , že je těžké si představit , že lidské léky mohou pracovat na domácí zvířata . Přesto léky používané k léčbě lidí, se používá k léčbě psů poměrně běžně za určitých podmínek. Když pes trpí průjmem , je důležité, aby to dobře hydratovaná a krmiva nevýrazné jídlo. Psi s průjmem , mohou také využít ke snížení množství potravin, které jsou uvedeny na rosným dnů. Se souhlasem veterináře , Imodium mohou být použity , jestliže jiná léčba se nezdají být v práci.
, Které nebyly schváleny FDA

Někteří veterináři používají Imodium k léčbě průjmu u psů , aleFDA neschválil lék pro toto použití.
Komplikace

pes, který je alergický na některou ze složek v Imodium by neměl být podáván lék . Imodium by neměl být používán u psů , které jsou těhotné nebo kojící . Komplikace mohou vzniknout z použití Imodium u psů s hypotyreózou , problémy s ledvinami , Addisonova nemoc , glaukom a dýchacími potížemi .
Vedlejších účinků

Imodium může způsobit, že pes trpí zácpou, , nadýmání , letargie a pankreatitida .
dávkování

normální dávka Imodium pro psy s průjmem je 0,05 až 0,1 mg na každou librupes váží . Tato dávka se podává každých 8 hodin .
Varování

Žádné léky by měly být vždy podávat svému psovi bez souhlasu svého veterinárního lékaře . I když Imodium je někdy používá k léčbě psů , to by nikdy neměl být používán u koček bez pečlivého dohledu veterináře .

Copyright © www.421948.com